PŘIHLAŠOVÁNÍ OTEVŘEME 1.5.2024.

 PROSPERUJME  SPOLU  

Aktuálne není možné se na kurz přihlásit

Vytvořte si svou finanční vizi a odstraňte vnitřní bariéry, které vás oslabují v jejím naplňování.

Kdo jsme a proč zrovna tento kurz? 

Obě jsme psycholožky/terapeutky na volné noze a baví nás vydělávat slušné peníze. Za práci, kterou milujeme, o které věříme, že přináší klientům skutečnou hodnotu, a která je docela náročná. A jsme přesvědčené, že je to tak naprosto v pořádku. 

Přejeme si, aby lidé, kteří si vybrali pomoc druhým nebo jejich podporu jako svou profesi, vnímali dobré finanční ohodnocení jako součást své sebepéče. Naše spokojenost má přímý dopad na kvalitu naší práce a užitečnost pro klienty. Pokud nevyděláváme dost, můžeme mít tendence se přetěžovat (mít víc klientů, neodmítat nabídky na různé "bokovky", které nás odvádí od toho, čím jsme schopní přinášet druhým největší hodnotu...), také máme méně času na svůj vlastní rozvoj a méně prostoru pro věci, které jsou pro nás neméně důležité a nabíjející... Jistě, nějakou dobu se to dá takto zvládat, je to krásná práce a má mnoho jiných benefitů. Ale dlouhodobě udržitelné to není. 

Také jsme přesvědčené, že mnoho bariér, které nám brání vydělávat víc, jsou vnitřní a tudíž je můžeme sami ovlivnit: naše různá přesvědčení (o penězích, pomáhání, sebehodnotě...), různé strachy (z neúspěchu, z budoucnosti...), zažité vzorce chování... A právě na ty se v kurzu společně zaměříme. Tak, aby nesabotovaly naši snahu o prosperitu a naopak nás v ní podporovaly.

Je kurz pro vás?

  • Také jste často slýchali (nebo vyslovili), že práce v pomáhajících profesích je poslání a někde v podtitulu bylo "a proto v ní nejde o peníze"?

  • Také jste svou sazbu za sezení udělali na základě pocitu nebo průzkumu ostatních terapeutů ve vaší lokalitě? A nepokládali jste si při tom otázku, zda jste s ní v souladu a nepropočetli, zda odpovídá vašim životním potřebám?

  • Máte stejnou cenu více než rok a ani vás nenapadlo to přehodnotit?

  • Přijde vám nemožné (nemorální, nefér apod.) chtít víc peněz od lidí, kteří se na vás obrací v náročné životní situaci?

  • Máte strach pustit se do věcí, které by prospěly rozvoji vaší praxe (propagovat svou praxi mezi známými, spustit web, říkat si o zpětnou vazbu od klientů...), protože vás oslabují pochybnosti zda jste "dost dobří"?

  • Cítíte se vyčerpaní a přehlcení množstvím klientů?

  • Na své vzdělávání a rozvoj musíte šetřit způsobem, který jde na úkor vaší sebepéče a kvality života?

  • Činí vám těžkosti investovat do sebe (nejen do svého rozvoje, ale také do sebepéče a věcí "jednoduše pro radost"), protože "co kdyby..."?

  • Vyděláváte několik let za stejnou práci pořád stejně, ačkoliv jste se díky zkušenostem výrazně posunuli?

  Poznáváte se v něčem? Nebo vnímáte, že se nějak jinak držíte ve své práci a příjmech při zemi? Pak je náš květnový kurz určen právě vám! Bez ohledu na to, jak dlouhou máte praxi, kolik máte klientů či jak máte aktuálně nastavenou cenu.

Co vám kurz přinese?

 • vytvoříte si svou vizi finanční budoucnosti, o kterou se budete moct opřít

 • prozkoumáte své nastavení v oblasti financí a sebehodnoty, která s financemi souvisí více, než by se na první pohled mohlo zdát

 • identifikujete přesvědčení, která vám pomáhají při naplňování finanční vize a ty, které tuto snahu podrývají, nahradíte podpůrnějšími

 • vytvoříte si konkrétní plán, jak se přiblížit svým cílům

 • osvojíte si důležitý návyk, který vám bude nápomocný nejen při cestě za vaší vizí

 • získáte podporu pro realizaci dalších kroků směrem k finanční prosperitě a spokojenosti

Jak kurz probíhá?

Jde o 7týdenní e-mailový kurz s doprovodnými aktivitami, které vás podpoří v cestě k naplnění vaší finanční vize. Jeho součástí je:

 • série emailů - kromě informací budou obsahovat prožitková cvičení, pracovní listy, odkazy na další užitečné zdroje apod.
 • členství v uzavřené FB skupině - budeme zde dále rozpracovávat a diskutovat témata z kurzu, získáte zde odpovědi na své otázky, podporu kolegů v realizaci vašeho záměru a budeme zde společně oslavovat malé i velké úspěchy
 • jedno setkání na Zoomu zaměřené na ukotvení finanční vize ve vaší realitě
 • možnost absolvovat individuální konzultaci za zvýhodněnou cenu

Jak to vypadá prakticky?

 • Po dobu čtyř týdnů každé pondělí, středu a pátek dostanete do e-mailové schránky lekci k danému tématu.
 • Po celou dobu programu vám bude k dispozici živá a námi moderovaná FB skupina. Skupinu otevřeme týden před zahájením kurzu (26.4.) a bude fungovat další dva týdny po ukončení emailové části, abyste měli dostatek času vše vstřebat a dobře uzavřít (do 13.6.).
 • V průběhu programu se jednou potkáme na Zoomu.
 • V případě zakoupení balíčku získáte navíc individualizovanou podporu ve formě konzultace s jednou z nás (podle vašeho výběru). Potkat se můžeme osobně v Praze (dle epidemiologické situace) nebo online. Vyčerpat zakoupená setkání můžete až do konce srpna 2021.
 • Veškerý obsah kurzu vám zůstane k dispozici i po jeho skončení. Můžete se k němu průběžně vracet.

Kdy kurz poběží?

Emailová část kurzu poběží od 3.5. do 28.5. 2021, FB skupina bude aktivní od 26.4. do 13.6.

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je je 2550 Kč

Zvýhodněná cena za individuální konzultaci (supervizi/koučování), kterou lze přikoupit ke kurzu, je 800 Kč.

Pro koho jsme kurz tvořily?

Pro všechny psychology, psycholožky, terapeuty a terapeutky, kteří chtějí zlepšit svou finanční situaci a cítit se adekvátně oceněni za práci, do které vkládají ze sebe hodně. Profitovat z něj budou zejména ti, kteří mají soukromou OSVČ praxi (na plný nebo vedlejší úvazek) nebo ji v blízké době zvažují. 

Jak vnímali téma mindsetu účastníci našeho komplexního kurzu Proplujme? 


Karolína T.

Téma Mindsetu - najmä môjho vzťahu k peniazom, úspechu a hojnosti - mi nastavila zrkadlo, v akom bizarnom móde (rozumej kontinuálne finančné strádanie, pocit neúspechu, ne-hojnosti) fungujem celý život a ako si ho sama, aj nevedomky, udržiavam. Ešte šťavnatejšie boli zistenia, čo všetko je za tým. Vhľady "sypú" dodnes, nie sú to práve najkrajšie zistenia, v každom prípade pomaly vidím, že tu možno JE nádej a v pozícii lacného a frustrovaného celoživotného "záchranára" s "vytuneným" minimalistickým životným štýlom azda nemusím byť naveky. Áno, ak zmením svoje zabednené (a "bezpečné") postoje. Takže už niekoľko týždňov pracujem s témou fin. ohodnotenia: áno, ceny som zvýšila. Zároveň začínam vnímať, že sa cítim sama viac o/hodnotená - a pritom to neprišlo zvonku (ako som v to stále dúfala), ale zvnútra. A! V neposlednom rade ak klientom tvrdím, že sa majú vedieť oceniť, zrejme mám byť tá prvá, ktorá dokáže oceniť svoje kvality a hodnotu poctivo odvedenej roboty - bez ohľadu na to, čo si napríklad "pomyslí okolie"...:) Toto nás na škole, žiaľ, neučia...


Tea V.

Téma mindsetu mě nečekaně zaujalo z kurzu víc, než bych čekala. Pro mě, jako pro pomáhajícího pracovníka, je těžké si uvědomit, že nabízíme plně profesionální odborné služby, které si zaslouží být zaplaceny. Finance a prosperita jako by bylo tabu, protože pomáhání se velmi spojuje s dobrovolnictvím a charitou.
Díky kurzu jsem si uvědomila svou cenu a cenu služeb a zkušeností, které jsem za svou studijní a profesní kariéru udělala. Tedy kolik financí, času a energie do vzdělávání dávám proto, aby byla práce kvalitní. I když s tím pořád budu mít problém, tato část kurzu mě trochu otevřela citlivou a tabuizovanou kapitolu a doporučuji to i ostatním kolegům. Nahlédnout na svá přesvědčení a nějak s nimi pracovat. 

Často kladené dotazy

Jak je kurz časově náročný? 

Do kurzu se doporučujeme pustit, pokud věříte, že mu budete moct věnovat minimálně 1 hodinu týdně, spíše však doporučujeme vyčlenit si na něj času více.  V kurzu jde zejména o práci s mentálním nastavením, a ta si žádá čas pro hlubší vnitřní práci i kontinuitu. Je na vás, zda se jednotlivým lekcím budete věnovat v den, kdy vám přijdou, nebo "sfouknete" lekce z celého týdne najednou o víkendu. 

Pokud nebudete kurz stíhat, můžete se k němu vrátit kdykoliv později: veškerý jeho obsah vám zůstává i po jeho skončení. Je však škoda přijít o podporu skupiny.

Bude pro mne kurz přínosem, pokud jsem zaměstnanec? 

Kurz směřuje k reálnému zvýšení příjmu, proto přinese největší posun těm, kteří alespoň o části svého příjmu mají možnost rozhodovat nebo se jim v blízké době tato možnost otevře.  

Mám v plánu absolvovat váš komplexní kurz Proplujme, slyšel/a jsem, že se tam budeme věnovat i podobnému tématu. Nebude se to "dublovat"?

Nápad na samostatný kurz vznikl na základě podnětů od účastníků prvního běhu Proplujme, kde téma mentálního nastavení mělo velký ohlas, ačkoliv jsme se mu věnovali pouze týden. Rozhodli jsme se proto téma rozpracovat více do hloubky v Prosperujme a v dalším běhu Proplujme se soustředit více na praktické aspekty cenotvorby (nastavení ceny, zdražování apod.). Oba kurzy se tak velmi dobře doplňují.   

Může být online kurz stejně efektivní, přínosný a podpůrný, jak kurz naživo? 

Dle našich zkušeností ano. Samy jsme absolvovaly několik online kurzů a jsme přesvědčené, že výhody kvalitního online kurzu převyšují úskalí. Zvýšené nároky na motivaci a sebeřízení v procesu učení bohatě vyvažuje možnost pracovat na kurzu v čase, který vám vyhovuje, odkudkoliv, snáze si určovat intenzitu i hloubku, do které se při práci pustíte. Navíc podpora velké skupiny se společným záměrem dostupná prakticky kdykoliv může být velmi posilujícím zážitkem. Tento formát je také příležitostí k propojení s kolegy, se kterými byste se jinak pravděpodobně nepotkali. 

Důkazem, že i online kurz může přinášet velkou hodnotu a posun, můžou být reference na náš jiný online kurz Proplujme tím spolu.

Reference na náš online kurz "Proplujme tím spolu" 

Nejste si jisti? Rádi to s vámi probereme.